REJESTRATOR BCS-DVR1601QE-II


Produkt archiwalny


Opis
Najważniejsze cechy
Recenzje
Tagi produktu
Pliki do pobrania
Opis

REJESTRATOR HYBRYDOWY IP
BCS-DVR1601QE-II

REJESTRATOR HYBRYDOWY IP
BCS-DVR1601QE-II

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

Najnowsza aktualizacja oprogramowania rejestratora marki BCS pozwala na stworzenie modelu HYBRYDOWEGO IP. Hybryda łączy w sobie rejestrator analogowy z obsługą kamer cyfrowych IP. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w łatwy sposób poprawić jakość rejestrowanego obrazu modernizując obecny system analogowy o wysokiej rozdzielczości kamery IP.

Poniżej link do oprogramowania zmieniającego rejestratory w hybrydowe:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Możliwość odtwarzania wszystkich kanałów jednocześnie
 • Nagrywanie z prędkością 25kl/s na każdym kanale
 • Wyjście HDMI
 • Kompresja H.264
 • Tryby pracy:
  • 16 kanałów analogowych 25kl/d.1
  • 14 kanałów analogowych + 2 kanały IP@720P lub 1 kanał IP@1080P
  • 12 kanałów analogowych + 4 kanały IP@720P lub 2 kanały IP@1080P

TRYBY PRACY

 • 16 kanałów analogowych 25kl/d.1
 • 14 kanałów analogowych + 2 kanały IP@720P lub 1 kanał IP@1080P
 • 12 kanałów analogowych + 4 kanały IP@720P lub 2 kanały IP@1080P

ZASTOSOWANIE

Rejestrator przeznaczony do monitorowania: firmy, magazynu, parkingu, hali produkcyjnej

OPIS PRODUKTU

OPIS PRODUKTU

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR1601-QE-II jest doskonałym, nowoczesnym urządzeniem cyfrowym przeznaczonym do monitoringu wizyjnego opartego o kamery analogowe. Model BCS-DVR-1601-QE-II posiada możliwość zapisu obrazu z 16 kamer przemysłowych. Urządzenie obsługuje jednocześnie wszystkie wyjścia wideo: BNC, VGA oraz HDMI. Dane natomiast mogą być zapisywane na dysku twardym o maksymalnej pojemności 4TB z zainstalowanym w wewnątrz urządzenia. Rejestracja obrazu może być prowadzona w trybie ciągłym, umożliwia to działanie urządzenia bez konieczności obsługi ze strony użytkownika. W momencie gdy wyczerpie się miejsce na dysku twardym, rejestrator automatycznie usunie najstarsze nagrania i w ich miejsce doda nowe. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest odtwarzanie nagranego obrazu z wszystkich kamer jednocześnie, to rozwiązanie sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzebne jest sprawdzenie nagrania z kilku kamer jednocześnie. Rejestrator posiada również możliwość zdalnego podgląd obrazu z kamer. Główny strumień zapisu umożliwia rejestratorowi na zapis obrazu z 25kl/s dla każdego kanału w rozdzielczości D1, natomiast strumień dodatkowy pozwala na zapis obrazu z prędkością 6kl/s dla jednego kanału w rozdzielczości CIF, takie rozwiązanie pozwala na płynne przeglądanie obrazu na urządzeniach mobilnych oraz komputerach wyposażonych w łącza z słabszą przepustowością. Efektywne menu W rejestratorze BCS DVR 1601 QE II zastosowano system operacyjny Linux, dzięki czemu urządzenie charakteryzuje się wysoką stabilnością. Równie ciekawym rozwiązaniem, jest funkcjonalne menu, które jest przejrzyste i czytelne, a co za tym idzie intuicyjne.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

16 kanałowy rejestrator cyfrowy BCS DVR1601QE-II

 • tryb pracy: pentaplex 16 kanałów analogowych 25kl/d.1 14 kanałów analogowych + 2 kanały IP@720P lub 1 kanał IP@1080P 12 kanałów analogowych + 4 kanały IP@720P lub 2 kanały IP@1080P
 • liczba wejść wideo: 16 (BNC)
 • liczba wyjść wideo: 1x BNC + 1x VGA, 1x HDMI
 • liczba wejść/wyjść audio: 1/1 (RCA)
 • prędkość zapisu:
  • główny strumień: 400kl/s (D1/CIF/QCIF)
  • extra strumień: 100kl/s (CIF), 400kl/s (QCIF)
 • kompresja: H.264
 • "odtwarzanie wszystkich kanałów jednocześnie"
 • archiwizacja: 1x HDD SATA III (max. 4TB), 2x USB, LAN
 • zdalne sterowanie: pilot, myszka
 • interfejs RS485 - sterowanie kamerami obrotowymi
 • interfejs LAN: 1x RJ45 (10/100Mbit)
 • dwukierunkowy tor audio
 • obudowa: wolnostojąca
 • web server 3.0
 • menu w języku polskim
 • brak interfejsu RS232
 • rozdzielczość: 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
 • sterowanie PTZ kamerami szybkoobrotowymi protokołem Pelco D lub innym
 • tryb zapisu: manualny, ciągły zapis, alarmowy, detekcja ruchu
 • kompresja audio: G.711
 • obsługa pamięci typu "Pendrive" (złącze USB)
 • pogląd obrazu przez sieć: przeglądarka IE, Mozilla Firefox z wtyczką IE TAB, program PSS oraz DMSS
 • wymiary: 325 x 245 x 45mm (1U)
 • gwarancja: 24 miesiące

KOMPRESJA WIDEO H.264 ORAZ AUDIO G.711

Kompresja wideo H.264 oraz audio G.711... Rejestrator cyfrowy BCS DVR 16 01 QE II posiada nowoczesny systemu kompresji plików wideo H.264, rozwiązanie to jest najlepsze dla rejestratorów dzięki temu urządzenie może zapisać więcej informacji na dysku o tej samej pojemności, bez utraty jakości obrazu, co urządzenia wykorzystujące kompresje MPEG-4. Kompresja audio G.711 łączy w sobie wysoką jakość technologii i wąski strumień transmisji. Unikalna funkcja odtwarzania poklatkowego ("frame by frame") pozwala na dokładną analizę szczegółów zapisanych obrazów.

TRYB PENTAPLEX

Tryb pentaplex umożliwia równoległe i w pełni niezależne przetwarzanie następujących procesów: wyświetlanie "na żywo" w czasie rzeczywistym, rejestracje, odtwarzanie, transmisje w sieci (interfejs Ethernet), tworzenie kopi zapasowej (backup) przez sieć oraz interfejs USB (na zewnętrzne urządzenia pamięci masowej). Wszystkie wymienione procesy mogą być wykonywane jednocześnie i całkowicie niezależnie od siebie. Przykładowo kopiowanie danych z rejestratora do komputera połączonego zdalnie przez sieć LAN/WAN, nie ma najmniejszego wpływu na operację zapisu obraz na dyskach twardych rejestratora, lokalne przeglądanie zapisanego materiału nie spowolni odświeżania obrazu na stanowisku poglądu sieciowego, itp.

KONFIGURACJA PRACY REJESTRATORA W SIECI

Rejestrator cyfrowy BCS DVR 1601QE II można w łatwy sposób skonfigurować do pracy w sieci LAN oraz Internet.Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku jak wykonać podstawową konfigurację rejestratora, aby zobaczyć obrazu z kamer poprzez sieć.

ARCHIWIZACJA DANYCH

ARCHIWIZACJA DANYCH

Dane mogą być zapisywane na dysku twardym instalowanym wewnątrz rejestratora. Archiwizacja nagrań jest również możliwa poprzez port USB zarówno na pendriva jak i na przenośnym dysku twardym (podłączany przez USB). Istnieje również inna forma archiwizacji plików z rejestratora przez sieć na lokalny dysk twardy w komputerze. Nagrania mogą być również automatycznie kopiowane przez sieć lokalną czy internet na zdalny komputer PC z zainstalowanym oprogramowaniem Schedule Backup. Oprogramowanie to umożliwia stworzenie planu kopiowania. Można kopiować fragmenty oraz całe zapisane nagrania z wybranych bądź wszystkich kamer. Należy pamiętać o zapewnienie odpowiedniej przepustowości łącza pomiędzy rejestratorem a komputerem. Program ma wbudowaną funkcję konwertowania plików do formatu AVI. Korzystając z tej metody mamy możliwość odtwarzać nagrany materiał w dowolnym odtwarzaczu plików multimedialnych.

OPROGRAMOWANIE PSS

Kompleksowe zarządzanie oraz nadzór nad systemem zabezpieczeń i siecią kamer do obserwacji stanowi o skuteczności każdej instalacji monitoringu wizyjnego. Firma BCS z myślą o użytkownikach komputerów osobistych PC oraz MAC stworzyła aplikację PSS oraz Smart PSS do kreowania i personalizacji własnego systemu obserwacji. Za pomocą dostępnych aplikacji możliwe jest utworzenie kompleksowego systemu monitoringu składającego się nawet z 100 kamer i obejmującego szerokie spektrum wykorzystywanych technologii. Dzięki wszechstronności dostępnego oprogramowania realne jest bieżące zarządzanie zarówno kamerami analogowymi telewizji przemysłowej, jak i megapikselowymi kamerami IP oraz szybko obrotowymi kamerami PTZ.

SMART PSS

SMART PSS

WIDOK Z PROGRAMU PSS

WIDOK Z PROGRAMU PSS

PODGLĄD NA SMARTFONIE, TABLECIE

PODGLĄD NA SMARTFONIE, TABLECIE

MOŻLIWOŚĆ OBSERWACJI OBRAZU PRZEZ TELEFON KOMÓRKOWY!

MOŻLIWOŚĆ OBSERWACJI OBRAZU PRZEZ TELEFON KOMÓRKOWY!

SZEROKIE, INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA ORAZ ZASTOSOWANIA

Dzięki szerokim, innowacyjnym rozwiązaniom rejestrator cyfrowy BCS-DVR-1601QE-II, współpracuje z kamerami przemysłowymi typu BOX, kamerami z oświetlaczem podczerwieni znajduje zastosowanie w systemie monitoringu domu jednorodzinnego jest również idealnym rozwiązaniem dla monitoringu w sklepie, magazynach. Dzięki interfejsowi Ethernet umożliwia on pogląd monitoringu przez internet w dowolnym miejscu na ziemi.

Najważniejsze cechy

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 7505
Model BCS-DVR1601QE-II
Ilość wejść audio Nie
Prędkość nagrywania [kl/s] 25kl/s @ D1
Wejścia/wyjścia audio Nie
Ilość obsługiwanych dysków 1 szt.
Złącze HDMI Tak
Złącze D-Sub/VGA Tak
Złącze e-SATA Nie
Warunki pracy -10°C ~+55°C
RS485 (PTZ) Tak
Odtwarzanie kanałów 1/4 /9/16
Wymiary przedmiotu 1U, 325mm×24 5mm×45 mm
Pobór mocy 15 W
Interfejs sieciowy RJ45(10/100Mbps)
Max. liczba użytkowników 10
Wejścia/wyjścia alarmowe 16/3
Wyjście SPOT Nie
Wideo BNC Tak
Obsługa kamer IP Tak
Obsługa AHD Nie
Obsługa urządzeń mobilnych Tak
Detekcja Tak
Maksymalna obsługiwana rozdzielczość D1
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja dla firm 36 miesięcy
Ilość obsługiwanych kamer 16 szt.
Producent BCS
Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "REJESTRATOR BCS-DVR1601QE-II"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1
star
2
stars
3
stars
4
stars
5
stars
Value
Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa