Modulatory do telewizji satelitarnej

Mnogość różnych technologii transmisji danych sprawiła, że w powszechnym użyciu stały się takie urządzenia, jak modulator cyfrowy. W zależności od konkretnego modelu mogą one mieć bardzo zróżnicowane możliwości. Pozwalają na konwertowanie sygnału DVBT na DVBC, co w niektórych instalacjach jest koniecznością. Urządzenia takie, jak modulator DVB powszechnie wykorzystuje się na obiektach komercyjnych, ale wraz z rozwojem technologii zapotrzebowanie na modulatory ciągle rośnie.

Podczas zakupu HDMI modulator należy zwrócić uwagę na takie detale, jak:

 • ilość wejść HDMI,
 • obsługiwane rozdzielczości,
 • wejścia RF na sygnał telewizji naziemnej i kablowej,
 • wyjścia RF,
 • prostota konfiguracji i obsługi urządzenia.

Zaopatrując się w HDMI, modulator należy zwrócić uwagę na to, jaką jakość transmisji obrazu umożliwia. W ofercie naszego sklepu znajdują się modulatory od najbardziej renomowanych producentów sprzętu tego typu, które oferują parametry najwyższej jakości. Każdy model na zróżnicowane możliwości i jest przeznaczony do różnych zastosowań, ale w naszym sklepie posiadamy zróżnicowane modele w różnych zakresach cenowych, które swoimi możliwościami dopasowują się do potrzeb klientów.

Modulator cyfrowy – gdzie się go wykorzystuje?

Powszechnie modulator DVB wykorzystuje się na obiektach przemysłowych w stacjach monitoringu, które są zaprojektowane tak, że wymagają odbioru sygnału w różnych technologiach. Wykorzystanie HDMI modulatorów jest bardzo praktyczne, zwłaszcza podczas rozbudowy istniejących już instalacji telewizji przemysłowej, gdyż znacząco obniża to koszty, umożliwiając łatwa rozbudowę instalacji, bez konieczności wymieniania całego sprzętu. Nowoczesne urządzenia, które Państwu oferujemy, zachowują najwyższej klasy parametry obrazu i dźwięku, co sprawia, że instalacja nie traci na jakości. Szczegółowe informacje o obsługiwanych rozdzielczościach każdego modelu znajdują się w jego specyfikacji technicznej.
 1. Modulator Signal WS-7990 HDMI - COFDM (DVB-T) - czterokanałowy
  (Nr katalogowy: 14974)

   Modulator WS-7990 HDMI - 4xCOFDM (DVB-T) - czterokanałowy - obsługa HDCP pracuje w standardzie DVB-T. Każdy TV obsługujący standard T2 obsługuje jednocześnie obecny system DVB-T. Nie będzie także kolidował z kanałami w systemie T2.
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  Netto Brutto
  2 900,00 zł 3 567,00 zł
  Brak w magazynie