- Opis
KAMERA IP TIOC DUO DAHUA IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE-0360B
Najważniejsze cechy
Pełnokolorowa kamera sieciowa WizMind o rozdzielczości 2 × 4 MP
- Zapewnia szerokokątny obraz panoramiczny 180°
- Maks. rozdzielczość wyjściowa. 8 MP (4096 × 1800)@25 kl
- Kompresja H.265, wysoki współczynnik kompresji, bardzo niska przepływność
- Wbudowany promiennik światła o ciepłej barwie, maksymalna odległość oświetlenia wynosi 40 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, elastyczne kodowanie, możliwość zastosowania w różnych środowiskach przepustowości i przechowywania
- WDR, 3D NR, HLC, BLC, cyfrowy znak wodny, zastosowanie do różnych scen monitorowania
- Alarm: 1 wejście, 1 wyjście
- Audio: 1 wejście, 1 wyjście
- Obsługa maks. 512 G Micro SD
- Wbudowany mikrofon i głośnik, obsługa rozmów dwukierunkowych.
- Zasilanie 12 VDC/PoE, łatwa instalacja
- Stopień ochrony IP67
- EPTZ: Powiększanie i śledzenie celów inteligentnych alarmów
- SMD
Wysoka jakość z 5-letnią gwarancją
Firma Dahua Technology przywiązuje najwyższą wagę do jakości swoich produktów oraz standardów Obsługi Klienta. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, wydajnością i innowacyjnymi rozwiązaniami.
5-letnia gwarancja dla tego urządzenia pozostaje w standardzie i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. Produkty zostały wyprodukowane po 1 stycznia 2022 r., są teraz objęte rozszerzoną bezpłatną, 5-letnią gwarancją.
* 5-letnia gwarancja nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych, takich jak chłodnice, baterie, inne akcesoria itp. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem RMA.
Technologie WizMind
Dahua WizMind to kompleksowe portfolio rozwiązań oferowanych przez Dahua Technology. Wykorzystując zaawansowane algorytmy głębokiego uczenia, WizMind skupia się na projektowych produktach, takich jak IPC, NVR, PTZ, XVR, termowizja oraz oprogramowanie.
Dzięki silnemu naciskowi na potrzeby klientów, WizMind dostarcza precyzyjne, niezawodne i kompleksowe rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji dla różnych branż. Oferowane produkty i oprogramowanie są w pełni dostosowane do wymagań klientów, co pozwala na optymalne wykorzystanie technologii AI w różnych dziedzinach.
Dahua WizMind to wszechstronne narzędzie, które umożliwia klientom skuteczną analizę danych, zaawansowane monitorowanie oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, portfolio WizMind staje się kluczowym wsparciem dla przedsiębiorstw w realizacji ich celów i zaspokajaniu specyficznych potrzeb.
Dahua WizMind, uruchomiony przez Dahua Technology, jest nie tylko innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie sztucznej inteligencji, ale także kontynuuje tradycję niezawodności i zaufania, z jaką Dahua jest utożsamiana na rynku.
Full Color kamera Dahua Technology
Full Color kamera Dahua Technology rejestruje obraz o żywych kolorach nawet w warunkach słabego oświetlenia. Skutecznie wydobywa kolorystykę scen - czy to człowieka, pojazdów oraz innych detali - w miejscach o wysokim wskaźniku przestępczości, takich jak park nocą czy ciemna aleja, stanowiąc ogromną pomoc dla funkcjonariuszy policji podczas procedury pozyskiwania dowodów. Ponadto Full Color kamera współpracuje również z funkcjami sztucznej inteligencji, aby jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo i dokładność rozpoznawania celów i wydobywania cech.
Full Color monitoring 24/7
• Przedstawia kolorowe obrazy i rejestruje żywe szczegóły w warunkach słabego oświetlenia.
• Znacząco zwiększa prawdopodobieństwo zebrania ważnych dowodów dotyczących ludzi, pojazdów i zdarzeń poprzez jaśniejsze monitorowanie
Doskonała jakość wideo w ciemności
• Zapobiega odbiciom deszczu i nie przyciąga owadów.
• Obsługuje integrację z rejestratorem w celu osiągnięcia wyszukiwania AI
• Filtruje fałszywe alarmy i umożliwia klasyfikację ludzi i pojazdów skupiać się tylko na interesującym nas celu. 98% dokładności AI w nocy
Wymiary i sposób montażu
Elementy komplementarne
Sztuczna inteligencja
Ochrona obwodowa zasilana sztuczną inteligencją i funkcje SMD plus realizują dokładną funkcję alarmu poprzez precyzyjne skupienie się na rzeczywistych celach.
Specyfikacja techniczna
Kamera Przetwornik obrazu Podwójny 1/1,8" CMOS Maksymalna rozdzielczość 4096 (H) × 1800 (V) ROM 128 MB RAM 1 GB System skanowania Postępowy Elektroniczny czas otwarcia migawki Automatyczny/ręczny 1/3 s–1/100 000 s Min. oświetlenie 0.0005 lux@F1.0 (kolor, 30 IRE) 0,0002 lux@F1,0 (czarno-biały, 30 IRE) 0 luksów (oświetlacz włączony) Stosunek sygnał/szum >56 dB Zassięg oświetlenia 40 m (131.23 ft) Sterowanie włączaniem/wyłączaniem oświetlacza Automatycznie Ilość diod 4 (Ciepłe światło) Zakres obrotu/pochylenia/obrotu Pan: 0 °–360 ° Nachylenie: 4°–90° Obrót: 0 ° -360 ° Obiektyw Typ obiektywu Stałoogniskowe Mocowanie obiektywu M16 Ogniskowa 3,6 mm Pole widzenia H: 180°±10° V: 48° Maksymalna przysłona F1.0 Kontrola przesłony Stały Bliski dystans ustawiania ostrości 3,6 m (11,81 stopy) Odległość DORI Obiektyw Wykrywanie Obserwowanie Rozpoznawanie Identyfikacja 3,6 mm 70,3 m (230,64 ft) 28,1 m 14,1 m 7,0 m (92,19 ft) (46,26 ft) (22,97 ft) AI IVS (ochrona obwodowa) Włamanie, tripwire, szybkie poruszanie się (trzy funkcje wspierają klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdu i człowieka); Wykrywanie włóczęgów, gromadzenie się ludzi i wykrywanie parkowania Mapa cieplna Tak Inteligentne wykrywanie obiektów Inteligentny opuszczony obiekt; Inteligentny brakujący obiekt Zliczanie osób Obsługa liczenia numeru wejściowego, numeru urlopu i numeru przepustki oraz wyświetlania i wysyłania raportów rocznych / miesięcznych / dziennych. Obsługa zliczania liczby w obszarze i konfiguracji reguł 4. Policz liczbę osób lub czas pobytu i połącz alarm. Obsługa zarządzania kolejkami i konfiguracja reguł 4. Policz liczbę osób lub czas pobytu i połącz alarm. Wideo Kompresja wideo H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (obsługiwany tylko przez strumień podrzędny) Inteligentny kodek Inteligentny H.265+; Inteligentny H.264+ Kodowanie AI AI H.265; AI H.264 Liczba klatek na sekundę wideo WDR wył.: Strumień główny: 4096 × 1800 @ (1–25 fps) Sub stream: 1024 × 452 @ (1–25 fps) Trzeci strumień: 1920 × 832 @ (1–25 fps) WDR wł.: Strumień główny: 4096 × 1800 @ (1–20 fps) Sub Stream: 1024 × 452 @ (1–20 fps) Trzeci stream: 1920 × 832 @ (1–20 fps) *Powyższe wartości to maksymalna liczba klatek na sekundę każdego strumienia; W przypadku wielu strumieni wartości będą podlegać całkowitej pojemności kodowania. Możliwość przesyłania strumieniowego 3 strumienie Rozdzielczość 8M (4096 × 1800); 6,5 mln (3840 × 1680); 4M (3840 × 1080); 4M (2880 × 1264); 1,6 mln (1920 × 832); 0,7 mln (1280 × 560); 0,5 mln (1024 × 452) Kontrola szybkości transmisji bitów CBR/VBR Szybkość transmisji bitów wideo H.264: 9 kb/s – 8192 kb/s H.265: 9 kb/s – 8192 kb/s Dzień/noc Kolor/B/W BLC Tak HLC Tak WDR 140 dB Samoadaptacja sceny (SSA) Tak Balans bieli Automatycznie; naturalny; latarnia uliczna; Odkryty; Ręcznie; zwyczaje regionalne Kontrola wzmocnienia Automatycznie Redukcja hałasu 3D NR Detekcja ruchu OFF/ON (4 obszary, prostokątne) Obszar zainteresowania (RoI) Tak (4 obszary) Maskowanie prywatności 4 obszary Tryb DEFOG Tak Dźwięk Wbudowany mikrofon Tak Kompresja dźwięku G.711a; G.711Mu; PCM; G.726; G.723 Alarm Zdarzenie alarmowe Brak karty SD; Karta SD pełna; Błąd karty SD; rozłączenie sieci; konflikt adresów IP; nielegalny dostęp; detekcja ruchu; manipulowanie wideo; Tripwire; wtargnięcie; szybki ruch; opuszczony obiekt; brakujący obiekt; wykrywanie włóczęgów; gromadzenie się ludzi; wykrywanie parkowania; zmiana sceny; wykrywanie dźwięku; wykrywanie napięcia; alarm zewnętrzny; SMD; liczenie osób w obszarze; wykrywanie pobytu; liczenie osób; Wyjątek bezpieczeństwa Sieć Port sieciowy RJ-45 (10/100 Base-T) SDK i API Tak Cyberbezpieczeństwo Szyfrowanie wideo; Szyfrowanie oprogramowania układowego; Szyfrowanie konfiguracji; Trawić; WSSE; Blokada konta; Dzienniki bezpieczeństwa; Filtrowanie adresów IP/MAC; Generowanie i import certyfikatu X.509; syslog; HTTPS; 802,1x; Zaufany rozruch; Zaufane wykonanie; Zaufane uaktualnienie Protokół sieciowy IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multiemisja; ICMP; IGMP; NFS; SAMBA; PPPoE; SNMP; Bonjour Interoperacyjność ONVIF (profil S/profil G/profil T); .CGI; Kamień milowy Użytkownik/host 20 (Całkowita szerokość pasma: 80 M) Magazynowanie FTP; SFTP; Karta Micro SD (obsługa maks. 512 GB); Serwery NAS Przeglądarka IE: IE 8 i nowsze Chrom Przeglądarka Firefox Oprogramowanie do zarządzania Inteligentny PSS; DSS; DMSS Klient mobilny Ios; Android Certyfikacja Certyfikaty CE-LVD: EN62368-1 CE-EMC: Dyrektywa w sprawie kompatybilności elektromagnetycznej 2014/30/UE FCC: 47 CFR FCC część 15, podczęść B UL/CUL: UL60950-1 CAN/CSA C22.2 No.60950-1-07 Interfejsy Wejście audio 1 kanał (port RCA) Wyjście audio 1 kanał (port RCA) Wejście alarmowe 1 kanał wejścia: 5 mA 3–5 VDC Wyjście alarmowe 1 wyjście kanałowe: 300 mA 12 VDC Zasilanie Zasilanie DC 12V (±30%)/PoE+ (802.3at)/ePoE Pobór mocy Podstawowy: 4,8 W (12 V DC); 5,5 W (PoE) (WDR + inteligencja + ciepłe oświetlenie + SPK): 10,5 W (12 VDC); 11,8 W (PoE) Ogólne Temperatura Od –40°C do +60°C (od –40°F do +140°F) Wilgotność ≤95% Temperatura przechowywania Od –40°C do +60°C (od –40°F do +140°F) Ochrona IP67 Obudowa Metal Wymiary produktu Φ122 mm × 131,9 mm (Φ4,80" × 5,19") Waga netto 990 gram (2,18 funta) Waga brutto 1150 g (2,54 funta) - Najważniejsze cechy
Informacje dodatkowe
Numer katalogowy 42224 Model IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE-0360B Typ kamery Zewnętrzna/wewnętrzna Rodzaj przetwornika CMOS Rozdzielczość kamery 8MPX (4K) Rodzaj obiektywu Stały Wandaloodporność Nie Wielkość przetwornika 2x 1/1.8" Rozdzielczość 4096x1860 Wbudowany obiektyw Tak Ogniskowa obiektywu 2.8mm Kąt widzenia 180° Wbudowany reflektor podczerwienii Nie Widoczność w nocy Nie Onvif Tak Obsługa kart pamięci Tak Obsługa WiFi Nie Obsługa dźwięku Tak Wbudowany mikrofon Tak Wejścia/wyjścia audio 1/1 Kompresja audio brak danych Materiał wykonania obudowy Metalowa Wbudowany głośnik Tak Balans bieli Tak Detekcja ruchu Tak Wejścia/wyjścia alarmowe 1/1 Max. liczba użytkowników Nie Język interfejsu WEB polski Interfejs sieciowy RJ45(10/100Mbps) Klasa szczelności IP67 Klasa odporności Nie dotyczy Wielostrumieniowość (ilość strumieni) 3 szt. Pobór mocy 11.8 W Wymiary przedmiotu Φ122 mm × 131.9 mm Temperatura pracy -40°C ~ +60°C (-40°F ~ +140°F) Urządzenia mobilne brak danych Czułość przetwornika 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0002 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) Wspierane protokoły sieciowe IPv4; IPv6; HTTP;TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; SAMBA; PPPoE; SNMP; Bonjour Mechaniczny filtr podczerwieni Nie Współczynnik S/N >56 dB Strefy prywatności Tak Przeznaczona do transmisji na żywo Tak Wyjście wideo brak danych WDR Tak Typ obudowy Kopułkowa Zasilacz w komplecie brak danych Zasilanie brak danych Kompresja wideo brak danych Przeglądarki internetowe brak danych Model przetwornika brak danych Funkcje analizy obrazu brak danych IVS (inteligentna analiza obrazu) Tak Gwarancja 36 miesięcy Gwarancja dla firm 36 miesięcy Producent DAHUA Technologia brak danych Rodzaj podświetlenia brak danych Technologia transmisji CCTV - do usuniecia brak danych - Recenzje
Recenzje klientów
Opinia "KAMERA IP DUO DAHUA IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE-0360B"
- Tagi produktu
- Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Karta katalogowa