Patchcordy

  1. PIGTAIL 9/125, LC/APC SM G657A2 1M
    (Nr katalogowy: 12405)

    • Długość: 1M
    • Typ złącza: LC/APC
    • Zapytaj o cenę (B2B): Nie
    • Oferta (struktura zarządcza): Okablowanie-Kable-Pigtaile
    • Produkt wymagający ręcznego zatwierdzenia kosztów transportu: Nie
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    2,68 zł 3,30 zł
    Brak w magazynie