Kable światłowodowe, pigtaile i moduły SFP

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J 1.2kN
    (Nr katalogowy: 8392)

    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
  2. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M
    (Nr katalogowy: 12418)

    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  3. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN
    (Nr katalogowy: 12433)

    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M
    (Nr katalogowy: 12635)

    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  5. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN
    (Nr katalogowy: 12432)

    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  6. ADAPTER SC/APC Duplex SM Standard
    (Nr katalogowy: 2886)

    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  7. ADAPTER SC/APC Simplex SM Standard
    (Nr katalogowy: 8382)

    • Typ złącza: SC/APC-SC/APC
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  8. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 12J (1x12), 1.2kN
    (Nr katalogowy: 8419)

    Netto Brutto
    1,75 zł 2,15 zł
    setki szt.
  9. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 12x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M
    (Nr katalogowy: 12640)

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    2,43 zł 2,99 zł
  10. ADAPTER LC/APC Simplex SM Standard
    (Nr katalogowy: 3615)

    • Typ złącza: LC/APC-LC/APC
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    2,43 zł 2,99 zł
    kilkadziesiąt szt.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5