Urządzenia sieciowe, sprzęt do sieci komputerowych

Sieci komputerowe budowane są z myślą o wymianie danych pomiędzy poszczególnymi komputerami. Do zbudowania sprawnie działającej sieci, niezbędny jest odpowiedni sprzęt komputerowy, oraz oprogramowanie (bramy sieciowe, przełączniki, bramki VoIP, zapory sieciowe, koncentratory, mosty, urządzenia wzmacniające, modemy, punkty dostępowe itp.). Sieci komputerowe sprawdzają się w warunkach domowych, jak i w małych i dużych firmach. Pozwalają na szybki przepływ informacji pomiędzy ludźmi, udostępnianiu plików, danych, informacji, zasobów sprzętowych, oraz na uruchamianiu oprogramowania na komputerach zdalnych.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. WTYK SIECIOWY GETFORT RJ45 CAT.5e 8P8C
    (Nr katalogowy: 13385)

    • Gwarancja: 60 miesięcy
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    kilkadziesiąt szt.
  2. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN
    (Nr katalogowy: 12433)

    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  3. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J 1.2kN
    (Nr katalogowy: 8392)

    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN
    (Nr katalogowy: 12432)

    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  5. WTYK RJ45 KAT5
    (Nr katalogowy: 1232)

      RJ45 KAT.5E UTP
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    setki szt.
  6. OSŁONA GUMOWA GETFORT NA ZŁĄCZA RJ45 SZARA
    (Nr katalogowy: 19270)

    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    setki szt.
  7. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M
    (Nr katalogowy: 12635)

    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  8. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M
    (Nr katalogowy: 12418)

    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  9. ADAPTER SC/APC Duplex SM Standard
    (Nr katalogowy: 2886)

    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  10. KABEL TELEINFORMATYCZNY KAT.5E U/UTP WEWNĘTRZNY PVC
    (Nr katalogowy: 7532)

    Netto Brutto
    1,62 zł 1,99 zł
    Brak w magazynie
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5