Przewody światłowodowe

  1. PIGTAIL 9/125, LC/APC SM G657A2 1M
    (Nr katalogowy: 12405)

    • Długość: 1M
    • Typ złącza: LC/APC
    • Zapytaj o cenę (B2B): Nie
    • Produkt wymagający ręcznego zatwierdzenia kosztów transportu: Nie
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    2,68 zł 3,30 zł
    Brak w magazynie
  2. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 2J - 100m
    (Nr katalogowy: 12417K1)

    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    104,88 zł 129,00 zł
    kilka szt.
  3. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 2J - 200m
    (Nr katalogowy: 12417K2)

    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    208,05 zł 255,90 zł
    kilka szt.
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKcdD 2J - 500m
    (Nr katalogowy: 12417K5)

    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    519,51 zł 639,00 zł
    kilka szt.