- Opis
KAMERA IP TIOC DUO DAHUA IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE-0360B
Najważniejsze cechy
- Zapewnia szeroki kąt widzenia 180°
- Maks. rozdzielczość 8 MP (4096 × 1800)@20 kl
- Kompresja H.265
- Zasięg ciepłego światła wynosi 40 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, elastyczne kodowanie, możliwość zastosowania w różnorodnych warunkach przepustowości i przechowywania
- WDR, 3D NR, HLC, BLC, cyfrowy znak wodny, zastosowanie do różnych scen monitorowania
- Alarm: 1 wejście, 1 wyjście;
- Audio: 1 wejście, 1 wyjście;
- Obsługa maks. 512 G;
- Wbudowany podwójny mikrofon
- Wbudowany głośnik, obsługa dwukierunkowej rozmowy
- Zasilanie 12 VDC/PoE
- Stopień ochrony IP67
- Alarm dźwiękowy i świetlny (czerwone i niebieskie światła)
- EPTZ: Powiększanie i śledzenie celów inteligentnych alarmów
- SMD 3.0
- Uzbrajanie/rozbrajanie jednym dotknięciem przez wejście alarmowe
Full Color kamera Dahua Technology
Full Color kamera Dahua Technology rejestruje obraz o żywych kolorach nawet w warunkach słabego oświetlenia. Skutecznie wydobywa kolorystykę scen - czy to człowieka, pojazdów oraz innych detali - w miejscach o wysokim wskaźniku przestępczości, takich jak park nocą czy ciemna aleja, stanowiąc ogromną pomoc dla funkcjonariuszy policji podczas procedury pozyskiwania dowodów. Ponadto Full Color kamera współpracuje również z funkcjami sztucznej inteligencji, aby jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo i dokładność rozpoznawania celów i wydobywania cech.
Full Color monitoring 24/7
• Przedstawia kolorowe obrazy i rejestruje żywe szczegóły w warunkach słabego oświetlenia.
• Znacząco zwiększa prawdopodobieństwo zebrania ważnych dowodów dotyczących ludzi, pojazdów i zdarzeń poprzez jaśniejsze monitorowanie
Doskonała jakość wideo w ciemności
• Zapobiega odbiciom deszczu i nie przyciąga owadów.
• Obsługuje integrację z rejestratorem w celu osiągnięcia wyszukiwania AI
• Filtruje fałszywe alarmy i umożliwia klasyfikację ludzi i pojazdów skupiać się tylko na interesującym nas celu. 98% dokładności AI w nocy
Sztuczna inteligencja
Ochrona obwodowa zasilana sztuczną inteligencją i funkcje SMD plus realizują dokładną funkcję alarmu poprzez precyzyjne skupienie się na rzeczywistych celach.
Technologie WizSense
WizSense to seria szerokiej gamy produktów i rozwiązań AI, które wykorzystują niezależny chipset AI i algorytm głębokiego uczenia się. Algorytm potrafi rozpoznawać ludzi i pojazdy na obrazie z dużą dokładnością, umożliwiając użytkownikom skupienie się na rzeczywistych celach.
WizSense oferuje prostą konfigurację, szczególnie w przypadku SMD 3.0, którą można włączyć za pomocą jednego przycisku. Ułatwia codzienną pracę klientów, a także umożliwia im podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.
- SMD - inteligentny system wykrywania ruchu, rozróżnianie kształtów ludzi i pojazdów w scenie, wysyłanie precyzyjnych alarmów, aby zabezpieczyć firmę i rodzinę.
- Rozpoznawanie twarzy - Przechwycone rysy twarzy zostaną porównane z danymi obrazu twarzy w bazie danych. Po znalezieniu udanego dopasowania system wzbudza ustawioną wcześniej akcję.
- Ochrona obwodowa oparta na przekroczeniu linii, wtargnięciu w obszaru powoduje wzbudzenie alarmu, gdy niepożądane ruchy zostały wywołane przez osobę lub pojazdy.
- Aktywne odstraszanie -dzięki wbudowanemu reflektorowi i syrenie bezpieczeństwa może aktywnie ostrzegać intruzów i informować użytkownika, zanim użytkownik zauważy zdarzenie
- Obrazowanie termiczne - kamera termowizyjna Dahua łączy technologię termowizyjną z technologią AI, aby wykrywać niebezpieczne sytuacje w czasie rzeczywistym.
- AI Coding gwarantuje najwyższą jakość obrazu podczas kodowania. Ponadto może zaoszczędzić 50% przepustowości i kosztów przechowywania danych.
- Rozpoznawanie twarzy - przechwycone rysy twarzy zostaną porównane z danymi twarzy w bazie danych. Po znalezieniu udanego dopasowania system wykonuje wcześniej zapisane akcje alarmowe.
Wymiary i sposób montażu
Elementy komplementarne
Specyfikacja techniczna
Kamera Przetwornik obrazu Podwójny 1/1,8" CMOS Maksymalna rozdzielczość 4096 (H) × 1800 (V) ROM 128 MB RAM 1 GB System skanowania PS Elektroniczny czas otwarcia migawki Automatyczny/ręczny 1/3 s–1/100 000 s Min. oświetlenie 0.005 lux@F1.4 (kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1,4 (czarno-biały, 30 IRE) 0 luksów (oświetlacz włączony) Stosunek sygnał/szum >56 dB Odległość oświetlenia Do 40m (ciepłe światło Sterowanie włączaniem/wyłączaniem oświetlacza Automatycznie; Ręcznie Ilość oświetlaczy 4 diody(Ciepłe światło) Regulacja kąta nachylenia Pan: 0 °–360 ° Nachylenie: 0°–77° Obrót: 0 ° -360 ° Obiektyw Typ obiektywu Stałoogniskowe Mocowanie obiektywu M16 Ogniskowa 3.6 mm Pole widzenia W poziomie: 180°; W pionie: 48 ° Maksymalna przysłona F1.0 Dystans ustawiania ostrości 0,8 m (2,62 stopy) Odległość DORI D: 70.3 m; O: 28.1 m; R: 14.1 m; I: 7.0 m (D: 230.64 ft; O: 92.19 ft; R: 46.26 ft; I: 22.97 ft) AI IVS (ochrona obwodowa) Włamanie, tripwire (dwie funkcje wspierają klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdu i człowieka) SMD SMD 3.0 Liczenie ludzi Obsługa zliczania liczby wejść, wyjść i przejść oraz wyświetlanie i generowanie raportów rocznych/miesięcznych/dziennych. Obsługuje zliczanie liczby w obszarze i konfigurację 4 reguł. Zliczanie liczby osób lub czasu pobytu i alarm łącza. Obsługa zarządzania kolejkami i konfiguracja 4 reguł. Zliczanie liczby osób lub czasu pobytu i alarm łącza. Inteligentne wyszukiwanie Współpraca z inteligentnym rejestratorem NVR w celu udoskonalenia inteligentnego wyszukiwania, wyodrębniania zdarzeń i łączenia ich z materiałami wideo ze zdarzeń Wideo Kompresja wideo H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (obsługiwany tylko przez strumień podrzędny) Inteligentny kodek Inteligentny H.265+; Inteligentny H.264+ Kodowanie AI AI H.265; AI H.264 Liczba klatek na sekundę wideo WDR wył.: Strumień główny: 4096 × 1800@(1–25 fps) WDR wł.: Strumień główny: 4096 × 1800@(1–20 fps) WDR wył./wł.: Strumień pomocniczy: 1024 × 452@ (1–25 fps) Trzeci strumień: 1920 × 832@(1–20 fps) *Powyższe wartości to maksymalna liczba klatek na sekundę każdego strumienia; W przypadku wielu strumieni wartości będą podlegać całkowitej pojemności kodowania. Możliwość przesyłania strumieniowego 3 strumienie Rozdzielczość 8M (4096 × 1800); 6.5M (3840 × 1680); 4M (3840 × 1080/2880 × 1264); 1.6M (1920 × 832); 0.7M (1280 × 560); 0.5M (1024 × 452) Kontrola szybkości transmisji bitów CBR/VBR Szybkość transmisji bitów wideo H.264: 9 kbps–8192 kbps; H.265: 9 kbps–8192 kbps Dzień/noc Automatyczny (ICR) / Kolor / B / W BLC Tak HLC Tak WDR 140 dB Samoadaptacja sceny (SSA) Tak Balans bieli Automatycznie; naturalny; latarnia uliczna; Odkryty; Ręcznie; zwyczaje regionalne Kontrola wzmocnienia Automatycznie Redukcja hałasu 3D NR Detekcja ruchu OFF/ON (4 obszary, prostokątne) Obszar zainteresowania (RoI) Tak (4 obszary) Strefy prywatności 4 obszary Funkcja defog Tak Dźwięk Wbudowany mikrofon Tak, wbudowany podwójny mikrofon Wbudowany głośnik Tak, wbudowany głośnik Kompresja dźwięku G.711a; G.711Mu; PCM; G.726; G.723 Alarm Zdarzenie alarmowe Brak karty SD; Karta SD pełna; Błąd karty SD; rozłączenie sieci; konflikt adresów IP; nielegalny dostęp; detekcja ruchu; manipulowanie wideo; Tripwire; wtargnięcie; scena chaging; wykrywanie dźwięku; wykrywanie napięcia; zewnętrzny ALRM; SMD; Wyjątek bezpieczeństwa Sieć Port sieciowy RJ-45 (10/100 Base-T) SDK i API Tak Cyberbezpieczeństwo Szyfrowanie wideo; Szyfrowanie oprogramowania układowego; Szyfrowanie konfiguracji; Trawić; WSSE; Blokada konta; Dzienniki bezpieczeństwa; Filtrowanie adresów IP/MAC; Generowanie i import certyfikatu X.509; syslog; HTTPS; 802,1x; Zaufany rozruch; Zaufane wykonanie; Zaufane uaktualnienie Protokół sieciowy IPv4; IPv6; HTTP;TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; SAMBA; PPPoE; SNMP; Bonjour Interoperacyjność ONVIF (profil S/profil G/profil T); .CGI Użytkownik/host 20 (Całkowita szerokość pasma: 64 M) Składowanie FTP; SFTP; Karta Micro SD (obsługa maks. 512 GB); Serwery NAS Przeglądarka IE: IE 11 i nowsze; Chrome; Firefox Oprogramowanie do zarządzania Smart PSS Lite; DSS; DMSS Klient mobilny Ios; Android Certyfikacja Certyfikaty CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B; UL/CUL: UL60950-1 CAN/CSA C22.2 No.60950-1-07 Interfejsy Wejście audio 1 kanał (port RCA) Wyjście audio 1 kanał (port RCA) Wejście alarmowe 1 wejście kanałowe: styk mokry, 5 mA 3–5 VDC Wyjście alarmowe Wyjście 1 kanałowe: styk mokry, 300 mA 12 VDC Zasilanie Zasilanie 12 VDC (±30%) independent power port; PoE+ (802.3at); ePoE Pobór mocy Basic: 4.8 W (12 VDC); 5.5 W (PoE); Max. (WDR + intelligence + warm light + SPK): 10.5W (12 VDC); 11.8 W (PoE) Ogólne Temperatura Od –40°C do +60°C (od –40°F do +140°F) Wilgotność ≤95% Temperatura przechowywania Od –40°C do +60°C (od –40°F do +140°F) Ochrona IP67 Obudowa Metal Wymiary produktu Φ122 mm × 131.9 mm (Φ4.80" × 5.19" ) Waga netto 990 gram Waga brutto 1150 g - Najważniejsze cechy
Informacje dodatkowe
Numer katalogowy 44163 Model IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE-0360B Typ kamery Zewnętrzna/wewnętrzna Rodzaj przetwornika CMOS Rozdzielczość kamery 8MPX (4K) Rodzaj obiektywu Stały Wandaloodporność Nie Wielkość przetwornika 2x 1/1.8" Rozdzielczość 4096x1800 Wbudowany obiektyw Tak Ogniskowa obiektywu 3.6mm Kąt widzenia 180° Wbudowany reflektor podczerwienii Tak Widoczność w nocy 25 m Onvif Tak Obsługa kart pamięci Tak Obsługa WiFi Nie Obsługa dźwięku Tak Wbudowany mikrofon Tak Wejścia/wyjścia audio 1/1 Kompresja audio brak danych Materiał wykonania obudowy Metalowa Wbudowany głośnik Tak Balans bieli Tak Detekcja ruchu Tak Wejścia/wyjścia alarmowe 1/1 Max. liczba użytkowników 20 Język interfejsu WEB polski Interfejs sieciowy RJ45(10/100Mbps) Klasa szczelności IP67 Klasa odporności Nie dotyczy Wielostrumieniowość (ilość strumieni) 3 szt. Pobór mocy 11 W Wymiary przedmiotu 94.4x288.4x84.7mm (3.7" x 11.4” x 3.3”) Temperatura pracy -40°C ~ +60°C (-40°F ~ +140°F) Urządzenia mobilne brak danych Czułość przetwornika 0.007 Lux/F1.4 Wspierane protokoły sieciowe IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, Samba, PPPoE, SNMP Mechaniczny filtr podczerwieni Tak Współczynnik S/N >56 dB Strefy prywatności Tak Przeznaczona do transmisji na żywo Tak Wyjście wideo brak danych WDR Tak Typ obudowy Kopułkowa Zasilacz w komplecie brak danych Zasilanie brak danych Kompresja wideo brak danych Przeglądarki internetowe brak danych Model przetwornika brak danych Funkcje analizy obrazu brak danych IVS (inteligentna analiza obrazu) Tak Gwarancja 60 miesięcy Gwarancja dla firm 60 miesięcy Producent DAHUA Technologia brak danych Rodzaj podświetlenia brak danych Technologia transmisji CCTV - do usuniecia brak danych - Recenzje
Recenzje klientów
Opinia "KAMERA IP TIOC DUO DAHUA IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE-0360B"
- Tagi produktu
- Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Karta katalogowa