Patchcordy światłowodowe

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM
    (Nr katalogowy: 12591)

    Netto Brutto
    7,31 zł 8,99 zł
    Brak w magazynie
  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC G.657A1
    (Nr katalogowy: 12580)

    Netto Brutto
    8,93 zł 10,99 zł
    Brak w magazynie
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM
    (Nr katalogowy: 12585)

    Netto Brutto
    8,93 zł 10,99 zł
    Brak w magazynie
  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX 1M
    (Nr katalogowy: 31287)

    Netto Brutto
    9,35 zł 11,50 zł
    kilkadziesiąt szt.
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 1M
    (Nr katalogowy: 31299)

    Netto Brutto
    9,35 zł 11,50 zł
    kilkadziesiąt szt.
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 1M
    (Nr katalogowy: 31293)

    Netto Brutto
    9,67 zł 11,90 zł
    kilkadziesiąt szt.
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 2M
    (Nr katalogowy: 31325)

    Netto Brutto
    9,67 zł 11,90 zł
    kilkadziesiąt szt.
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 2M
    (Nr katalogowy: 31295)

    Netto Brutto
    10,16 zł 12,50 zł
    kilkadziesiąt szt.
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM
    (Nr katalogowy: 12578)

    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    10,56 zł 12,99 zł
    Brak w magazynie
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC G.657A1
    (Nr katalogowy: 12577)

    Netto Brutto
    10,56 zł 12,99 zł
    kilka szt.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5