Pigtaile

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  1. PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M
    (Nr katalogowy: 12397)

    • Długość: 1M
    • Typ złącza: SC/APC
    • Typ światłowodu: G.657A2 9/125
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    5,93 zł 7,30 zł
    Brak w magazynie
  2. PIGTAIL Getfort SM LC/UPC G.657.A1 2M
    (Nr katalogowy: 31337)

    Netto Brutto
    6,09 zł 7,49 zł
    Brak w magazynie
  3. PIGTAIL Getfort SM SC/APC G.657.A1 2M
    (Nr katalogowy: 31335)

    Netto Brutto
    6,14 zł 7,55 zł
    Brak w magazynie
  4. PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1,5M
    (Nr katalogowy: 12411)

    • Długość: 1M
    • Typ złącza: LC/UPC
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    6,34 zł 7,80 zł
    Brak w magazynie
  5. PIGTAIL Getfort SM SC/UPC G.657.A1 2M
    (Nr katalogowy: 31336)

    Netto Brutto
    6,48 zł 7,97 zł
    Brak w magazynie
  6. PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 3M
    (Nr katalogowy: 15654)

    • Długość: 3M
    • Typ złącza: LC/APC
    • Typ światłowodu: G.652 9/125
    • Produkt na zamówienie. Dostępny w 48h od zamówienia.
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    6,50 zł 8,00 zł
    Brak w magazynie
  7. PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm
    (Nr katalogowy: 8018)

    • Typ złącza: LC
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    7,80 zł 9,59 zł
    Brak w magazynie
  8. PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m
    (Nr katalogowy: 8021)

    • Długość: 2M
    • Typ złącza: SC/UPC
    • Typ światłowodu: G.657
    • Gwarancja: 24 miesiące (firmy 12 miesięcy)
    Netto Brutto
    7,89 zł 9,70 zł
    kilkadziesiąt szt.
  9. PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM 2M
    (Nr katalogowy: 12412)

    • Długość: 2M
    • Typ złącza: LC/UPC
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    8,03 zł 9,88 zł
    kilkadziesiąt szt.
  10. PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.1m
    (Nr katalogowy: 3108)

    • Typ złącza: SC/UPC
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Produkt na zamówienie. Dostępny na telefon, prosimy o kontakt
    • Gwarancja: 24 miesiące
    Netto Brutto
    8,12 zł 9,99 zł
    Brak w magazynie
  1. 1
  2. 2
  3. 3